Szuflada do biurka

Jednym z przydatnych elementów, które można dodać do swojego biurka, może być szuflada. Występuje w kilku podstawowych wariantach i poza standardową szufladą do przechowywania rzeczy może być to szuflada do konsoli lub laptopa z wentylacją. Poniżej znajdziesz więcej informacji o tym jakie szuflady wykonujemy.

Rozmiar szuflady

Dostępna są dwa podstawowe wymiary szuflad, jakie montujemy do biurek: mniejsza szuflada pod biurko 40 cm szerokości i 30 cm głębokości oraz duża szuflada do biurka o wymiarach 70 cm szerokości i 30 cm głębokości. W obu przypadkach wewnętrzna wysokość szuflady wynosi 6 cm. Tak głęboka szuflada wymaga odpowiedniej wielkości blatu tak aby mogła zmieścić się pod biurkiem. Optymalny wymiar to 80-88 cm. Jeśli mamy mniej przestrzeni pod biurkiem (ogranicza nas stelaż) to montujemy szuflady o głębokości 25 cm luba nawet 20 cm.

Markowe prowadnice do szuflad Accuride

Do wszystkich szuflad montujemy wysokiej jakości szuflady Accuride z pełnym wysunięciem. Prosta i sprawdzona konstrukcja daje odpowiednią sztywność i wytrzymałość. Szuflady mają nośność do 30 kg. Konstrukcja prowadnic pozwala nam wykonywać szuflady o głębokościach 30 cm, 25 cm a nawet 20 cm dla mniejszych biurek uzyskując pełen wysuw szuflady.

Przykładowe rozwiązania i wersje szuflad

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować różne sposoby wykorzystania szuflady. Wykonujemy wiele wariantów specjalnie dopasowanych do danego projektu i potrzeb.
Szuflada na konsolę

Proste rozwiązanie, które pozwala ukryć konsolę pod blatem biurka. Wysuwana szuflada do biurka daje pełen dostęp do urządzenia.
Szuflada na klawiaturę

Popularne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić powierzchnię blatu i ukryć klawiaturę oraz myszkę pod blatem. 
Kilka szuflad

Jeśli decydujesz się na większe biurko to możemy zamontować np. dwie szuflady obok siebie. Pozwoli to zachować większy porządek. Dzięki możliwości dopasowaniu frontu szuflady możemy przysłonić np. gniazda, które są dokręcone od spodu blatu i jego frontu.
Podwójna szuflada

Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni do przechowywania to możemy zamontować podwójną szufladę np. na brzegu dużego biurka.

Niestandardowe szuflady

Wykonujemy również niestandardowe rozwiązania, poniżej kilka przykładów jak mogą wyglądać szuflady do Twojego biurka.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one