Personalizacja biurka

Każde biurko składa się z BAZY czyli stelaża oraz blatu. Dostępnych jest kilka rodzajów baz w zależności od tego jakim dysponujemy budżetem i jakie są nasze potrzeby. Po wybraniu bazy można dodać do niej dowolne moduły.
Seria PRO / PRO PLUS / PRO MASTER

Stelaże z elektryczną regulacją wysokości. Blaty wykonane z płyty CDF lub drewna litego.
Seria STD

Stelaże z regulacją wysokości (za pomocą blokady w nodze ). Blaty wykonane z płyty CDF lub drewna litego.

Seria PRO / PRO PLUS / PRO MASTER

Modele z serii PRO są biurkami zbudowanymi w oparciu o stelaż z elektryczną regulacją wysokości. W zależności od wersji mają panel z dodatkowa funkcją zapamiętania ustawień (PRO oraz PRO PLUS i PRO MASTER). Kolejnym element, który różni poszczególne modele to sama konstrukcja stelaża czyli ilość silników, możliwy udźwig oraz wysokość podnoszenia. W domowym/biurowym zastosowaniu udźwig na poziomie 70 kg jest dla większości przypadków wystarczający. Modele z serii PRO świetnie sprawdzają się do mniejszych biurek z blatem 110 cm - 140 cm szerokości. Seria PRO PLUS to mocniejszy stelaż z konstrukcją 2-silnikową o zwiększonym udźwigu. To świetna baza pod uniwersalne biurko z różnej wielkości blatami. Wersja PRO MASTER jest biurkiem polskiej produkcji w której wykorzystano znane i doceniane podzespoły napędowe firmy Ergomaster oraz stelaż naszej konstrukcji. Dzięki temu mamy pewność, że biurko posłuży nam na lata. 
Wszystkie modele PRO posiadają elektryczną regulację wysokości blatu
W zależności od modelu mamy dostępny udźwig (obciążenie biurka) od 70 kg aż do 200 kg
Panele sterowania posiadają, w zależności od modelu, możliwość zapamiętania określonej wysokości
Stelaże mają aż do 10 lat gwarancji
Nowoczesny system antykolizyjny zapewnia bezpieczeństwo

Porównanie modeli biurek elektrycznych

Seria STD 2.0 - stelaż naszej produkcji!

Nowe wcielenie popularnego modelu STD cechuje się zwiększonym zakresem regulacji (blokada na śrubę dociskową), możliwością poprowadzenia przewodów wewnątrz nóg biurka oraz regulacją szerokości stelaża co pozwala z czasem np. wymienić na większy blat. Kolejną ważną cechą jest kompatybilność ze stelażem biurka elektrycznego PRO MASTER - jeśli będziesz chciał zmienić biurko na elektryczne to wystarczy wymienić same nogi! Tak dokładnie, nie trzeba zmieniać całego stelaża. Jest to najczęściej wybierany model z pośród naszych biurek i dostępny aż w trzech standardowych rozmiarach: 138 cm na 68 cm, większa wersja 165 cm na 88 cm oraz największe biurko 200 cm 88 cm. W modelach tych stosujemy blaty z wysokiej jakości płyty CDF.
Płynna regulacja wysokości w zakresie 66 cm - 86 cm i blokadą za pomocą śrub
Udźwig biurka na poziomie 200 kg
Prowadzenie kabli w nogach
Kompatybilność z modelami serii PRO MASTER
Konstrukcja o wadze 35-45 kg dla całego stelaża zapewnia stabilność dla każdego blatu

Dobierz moduły i zwiększ funkcjonalność

Do każdej BAZY, niezależnie do modelu, możesz dobrać dowolne MODUŁY, które zwiększą jego funkcjonalność. Dostępnych jest ponad 50 dodatków w różnych wariantach. Na specjalnie życzenie możemy umieścić moduły w określonym miejscu biurka zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Nie mogę skonfigurować biurka takiego jakie bym chciał!

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób - pomożemy i doradzimy w wyborze biurka.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych.