Personalizacja biurka

Każde biurko składa się z BAZY czyli stelaża oraz blatu. Dostępnych jest kilka rodzajów baz w zależności od tego jakim dysponujemy budżetem i jakie są nasze potrzeby. Po wybraniu bazy można dodać do niej dowolne moduły.

LINAK - nowe modele stelaży i biurek!

W ofercie nowe modele stelaży oraz biurek bazujące na komponentach sprawdzonej firmy LINAK. Aby zapewnić wysoką jakość produktów, rozwijamy gamę naszych biurek o nowe modele. Nowe warianty powoli zaczną pojawiać się na sklepie w standardowej ofercie. Dostępne w przedsprzedaży są wybrane modele stelaży - stelaże podnoszone elektrycznie.
LINAK logo A_PA660
Seria  PRO PLUS / PRO MASTER 

Stelaże z elektryczną regulacją wysokości. Blaty wykonane z płyty CDF lub drewna litego.
Seria STD

Stelaże z regulacją wysokości (za pomocą blokady w nodze ). Blaty wykonane z płyty CDF lub drewna litego.

ZMIANY PRODUKTOWE

Jesteśmy w trakcie aktualizacji linii produktów do nowych modeli bazujących na rozwiązaniach firmy LINAK. W obecnej ofercie nadal dostępne są produkty, w których stosujemy komponenty firmy Ergomaster. Okres przejściowy to małe zamieszanie w gamie produktów tym nie mniej w razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z nami i konsultacji.

Seria PRO PLUS  /  PRO MASTER BASIC  /  PRO MASTER

Podstawowa seria to modele PRO PLUS - w nowej odsłonie są to stelaże firmy LINAK. Sprawdzone rozwiązanie z postaci mocnego 1-silnikowe stelaż z udźwigiem aż 160 kg bardzo dobrze sprawdzi się w mniejszych i średnich biurkach. 5 letnia gwarancja, panel sterowania z opcją zapamiętania pozycji oraz aplikacja na telefon. Dodatkowo duży zakres regulacji oraz 3-sekcyjna noga.

Seria PRO MASTER BASIC to nowość - pośredni model w naszej gamie został zbudowany w oparciu o najmocniejszy wariant kolumn firmy LINAK - DL19. Masywny kwadratowy przekrój nogi, duży zakres regulacji, 2-silnikowy system napędu. Udźwig 240 kg zapewni pełne komfort użytkowania. Najnowszy model panelu DPI1C wraz aplikacją mobilną. Wariant dedykowany do małych i średnich biurek dla bardziej wymagających użytkowników.

Finalnie modele PRO MASTER posiadają stelaż naszego autorstwa i dostępny tylko u nas. To najnowsze wydanie tej serii która ma aż 240 kg udźwigu co czyni stelaż najmocniejszym na rynku. Dedykowany do średni i dużych biurek. Kolumny z serii LINAK DL19 w połączeniu z panelem DPI1C zapewniają odpowiednią stabilność. Wydłużona gwarancja do 10 lat oraz serwis premium. Zakres regulacji od 59 cm do 124 cm + grubość blatu oraz 3-sekcyjna sprawdzona konstrukcja nogi. 

Na sam koniec wisienka na torcie - PRO MASTER TYTAN - 480 kg udźwigu!. Konstrukcja 4-nożna zapewniając bezkompromisowo pełną stabilność dla każdej wielkości blatu. Połączenie zestawu DL19 pozwala cieszyć się w pełni ze świetnej jakości biurka. Biurko dedykowane dla dużych konstrukcji powyżej 200 cm szerokości blatu. 
Wszystkie modele PRO posiadają elektryczną regulację wysokości blatu
W zależności od modelu mamy dostępny udźwig (obciążenie biurka) od 160kg aż do 480 kg
Panele sterowania posiadają możliwość zapamiętania określonej wysokości oraz sterowanie poprzez aplikację
Stelaże mają aż do 10 lat gwarancji
Nowoczesny system antykolizyjny zapewnia bezpieczeństwo

Porównanie modeli biurek elektrycznych

Seria STD 2.0 - stelaż naszej produkcji!

Nowe wcielenie popularnego modelu STD cechuje się zwiększonym zakresem regulacji (blokada na śrubę dociskową), możliwością poprowadzenia przewodów wewnątrz nóg biurka oraz regulacją szerokości stelaża co pozwala z czasem np. wymienić na większy blat. Kolejną ważną cechą jest kompatybilność ze stelażem biurka elektrycznego PRO MASTER - jeśli będziesz chciał zmienić biurko na elektryczne to wystarczy wymienić same nogi! Tak dokładnie, nie trzeba zmieniać całego stelaża. Jest to najczęściej wybierany model z pośród naszych biurek i dostępny aż w trzech standardowych rozmiarach: 138 cm na 68 cm, większa wersja 165 cm na 88 cm oraz największe biurko 200 cm 88 cm. W modelach tych stosujemy blaty z wysokiej jakości płyty CDF.
Płynna regulacja wysokości w zakresie 66 cm - 86 cm i blokadą za pomocą śrub
Udźwig biurka na poziomie 200 kg
Prowadzenie kabli w nogach
Kompatybilność z modelami serii PRO MASTER
Konstrukcja o wadze 35-45 kg dla całego stelaża zapewnia stabilność dla każdego blatu

Dobierz moduły i zwiększ funkcjonalność

Do każdej BAZY, niezależnie do modelu, możesz dobrać dowolne MODUŁY, które zwiększą jego funkcjonalność. Dostępnych jest ponad 50 dodatków w różnych wariantach. Na specjalnie życzenie możemy umieścić moduły w określonym miejscu biurka zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Zajrzyj do nas na Youtube

Dowiedz się więcej o modelu PRO MASTER oraz poznaj różnice względem innych stelaży i dobierz najlepsze dla Ciebie biurko.

Przeczytaj opinie naszych klientów

Michał Nosal
Michał Nosal
2024-04-22
biurko solidnej jakości, ponadto w przypadku problemów z komponentami biurka, elementy zostały szybko wymienione na nowe. 5/5
Esio
Esio
2024-04-17
Biurko solidnie wykonane.Bardzo miła obsługa i kontakt.
Dawid Butrykowski
Dawid Butrykowski
2024-04-10
Bardzo dobrze i solidnie wykonany blat. Usługa zrealizowana szybko. Kontakt z biurem przez wszystkie etapy realizacji - od planowania i rysunków, po informacje o możliwości odbioru.
Jakub Sengerski
Jakub Sengerski
2024-03-16
Spersonalizowany projekt biurka, świetny kontakt ze sprzedawcą, i co najważniejsze, piękne i funkcjonalne biurko, dokładnie takie jak chciałem. Firma godna polecenia. Zakupione: blat drewniany 170x80cm, 40mm grubości na stelażu Linak (PRO MASTER Basic)
Dawid Wajda
Dawid Wajda
2024-03-14
Biurko bardzo dobrze zabezpieczone podczas transportu przyszło w nienagannym stanie. Złożenie było bezproblemowe, wszystkie części ładnie do siebie pasowały. Początkowo wystąpił problem ze sterownikami silnika (wadliwa sztuka), natomiast kontakt z MobiusDesk był sprawny, przysłali nowe działające sterowniki. Zdecydowanie warto!
Marek Jeziorski
Marek Jeziorski
2024-03-08
Świetne biurko, projekt, informacje, wszystko w najlepszym porządku, warto. 😍
Michal Michalow
Michal Michalow
2024-03-07
Doskonały kontakt, trafne sugestie w przypadku rozważania różnych opcji, zamówienie dobrze spakowane.
Michał Kidawa
Michał Kidawa
2024-03-03
Wysoka jakość wykonania, terminowość, dostarczenie blatu do samego pokoju :) Biurko wyszło dokładnie takie, jakie oczekiwałem i jestem bardzo zadowolony
Aleksander Wołczyk
Aleksander Wołczyk
2024-02-27
Biurko super, nie można się do niczego przyczepić. Realizacja trochę trwa ale jeżeli komuś się nie śpieszy to zdecydowanie warto

Nie mogę skonfigurować biurka takiego jakie bym chciał!

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób - pomożemy i doradzimy w wyborze biurka.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one