Blat biurkowy

Wykonujemy blaty do biurek pod konkretny wymiar oraz posiadamy w ofercie standardowe wielkości, które oferowane są w naszych biurkach. 
mobiusdesk_kolory_blatow_biurek_komputerowych_plyta_CDF

Blat z płyty CDF

To podstawowy materiał z jakiego wykonujemy blaty do biurek. Dostępny w kolorze białym oraz grafitowym o grubości 12.4 mm oraz 16.4 mm. Więcej informacji o materiale, jego jakości i właściwościach dowiesz się z tej strony.

Blaty dębowe

Blat biurka wykonany jest z litego drewna dębowego rustykalnego, czyli może posiadać naturalne spękania i sęki, które są odpowiednio wypełnione na czarno. Są to klejone lamele, deski, o szerokości 4-5 cm i długości jak cała szerokość biurka. Grubość blatu to 26 mm. Blat jest olejowany woskiem twardym dzięki czemu jest odpowiednio zabezpieczony. Jak każde drewno wymaga od czasu do czasu konserwacji. Naturalne drewno jest przyjemne w dotyku a twardość dębu świetnia sprawdza się jako blat robocze. Na zdjęciu przykładowy blat wycięty do wersji Skull, standardowo produkt sprzedawany jest z prostym blatem. Możesz wybrać opcję zakupu w blatu w dowolnym kształcie - wspólnie ustalimy wygląd i zrobimy projekt. Dostępne są również blaty o grubości 40 mm.
8
3

Dowolny kształt blatu!

W obu materiałach wycinamy praktycznie dowolny kształt blatu. Blaty z płyty CDF nie są oklejane, krawędź jest naturalna i woskowana. Z czasem nie ma ryzyka, że okleina zacznie się odklejać/odrywać jak ma to miejsce w blatach z płyty wiórowej/MDF. 

Blat do biurka wymiar

Stworzenie swojego własnego, wymarzonego biurka z gotowym blatem od Mobiusdesk jest bardzo łatwe i szybkie! Blat do biurka to gotowy kształt (w naszym sklepie to Skull, Simple lub Koala) wycięty z płyty CDF w różnych rozmiarach i dwóch podstawowych kolorach - grafitowym i białym. Płyta CDF jest materiałem bardzo trwałym i wyjątkowo odpornym na uszkodzenia. Blat do biurka to podstawa całego mebla, dlatego warto wybrać materiał, który ma najlepszą jakość. Blat biurkowy wykonany z tego materiału na długo zagości w Twoim pokoju i towarzyszyć będzie Tobie podczas wielu rozgrywek. Do każdego blatu możesz dokupić dodatkowe elementy (moduły), które zwiększą jego funkcjonalność, np. bezprzewodowa ładowarka, przepust na kable montowany pod blatem czy oświetlenie led. Poniżej znajdziesz aktualnie dostępne u nas warianty blatów na biurko gamingowe czy komputerowe

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one