Dostępne modele i wersje

Biurka regulowane to modele z naszej standardowej oferty, do których należą modele oznaczone jako STD. Regulowane biurka gamingowe czy komputerowe dostępne są w trzech podstawowych wymiarach tj., 138/68 cm, 165/88 cm lub 200/88 cm oraz dwóch wariantach kolorystycznych - grafitowym lub białym blacie oraz czarnym lub białym stelażu. Blat o wymiarach 138 cm szerokości i 68 cm głębokości pozwala na umieszczenie na pulpicie pełnego zestawu komputerowego i przykładowo monitora wielkości 27". Obojętnie który model Cię interesuje masz możliwość wybrania również biurka w połączeniu tych dwóch kolorów. Blaty biurek z serii STD wykonane zostały z wysokiej jakości płyty CDF, która jest materiałem wytrzymałym oraz odpornym na uszkodzenia i zarysowania.

Funkcjonalność i możliwości

Właściwa głębokość biurka zapewnia prawidłową odległość monitora od oczu i pozwoli zachować refleks gracza przez całą rozgrywkę. Modele ze standardowej oferty posiadają metalowe stelaże umożliwiające regulację wysokości blatu w zakresie od 67 cm do 88 cm. Regulacja pozwala na odpowiednie dopasowanie wysokości do wzrostu konkretnej osoby, która korzysta ze stanowiska komputerowego. Dodatkowo stelaż posiada kanał kablowy umożliwiający umieszczenie pod biurkiem listwy zasilającej i różnorodnych przewodów. Belka pod blatem biurka pozwala na łatwe i szybkie poprowadzenie kabli nie tylko od strony kanału ale również od drugiej strony za pomocą m.in. przyklejanych uchwytów. Waga takiego biurka to prawie 35 kg, dlatego gwarantuje ono odpowiednią stabilność.

Dodatkowe akcesoria do biurka

Biurko to nie tylko stelaż czy nogi i blat. To również możliwość dodania różnorodnych modułów, które sprawiają, że Twoje biurko może być jeszcze bardziej praktyczne. Blat biurka komputerowego możesz wzbogacić o różnej wielkości przepusty, bezprzewodową ładowarkę, podstawkę pod monitor czy gniazda zasilające. Pod blatem biurka znaleźć może się belka na kable (zwana też organizerem), elementy do zarządzania kablami, oświetlenie LED czy uchwyt na słuchawki. Wiele z tych modułów może być zamontowana w dowolnym miejscu, aby mebel odpowiadał Twoim potrzebom. Odpowiednio dobrane dodatki sprawią, że czas spędzony przy stanowisku komputerowym będzie bardziej wydajny i przyjemniejszy.

Biurko na zamówienie

Jeżeli nie znalazłeś biurka, które odpowiada Tobie w stu procentach, to dobrym pomysłem jest wykonanie biurka na specjalne zamówienie. Taki mebel może posiadać inne niż standardowe wymiary. Jeśli szukasz biurka z blatem w kolorze drewna to również na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie stworzyć taki mebel. Biurko na zamówienie to mebel personalizowany, który może posiadać wiele modułów zwiększających jego funkcjonalność. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy w doborze i umiejscowieniu dodatkowych elementów - odezwij się do nas. Chętnie doradzimy i wykonamy dla Ciebie projekt podglądowy, abyś mógł upewnić się, że to biurko jest odpowiednie dla Ciebie.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one