Biurko regulowane - dostępne modele

Nowoczesne biurka elektryczne to coraz popularniejsze meble w pokojach nie tylko graczy, ale również domowych gabinetach, biurach czy pokojach dzieci i nastolatków. W naszej ofercie znajdziesz modele PRO, PRO Plus oraz PRO Master. Wszystkie te modele posiadają elektryczną regulację wysokości blatu i w zależności od modelu rozmiary 138/68 cm, 165x88 cm lub 200/88 cm. Wybrać możesz także jeden z trzech dostępnych kształtów blatu - Simple, Skull lub Koala. W naszej ofercie znajdziesz blaty grafitowe lub białe oraz czarne lub białe stelaże, które mogą być połączone z dowolnym kolorem blatu.

Biurko regulowane elektrycznie - możliwości

Biurka z elektryczną regulacją to przede wszystkim wysoki komfort dla użytkowania i możliwość zadbania o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i lepszą koncentrację. Dlaczego? Biurka te są niezwykle ergonomiczne dlatego idealnie sprawdzają się podczas wielogodzinnych rozgrywek graczy. Umożliwiają pracę, grę czy wykonywanie innych czynności przy stanowisku komputerowym w dwóch pozycjach - siedzącej i stojącej. Spędzanie wielu godzin w jednej pozycji może nieść za sobą wiele negatywnych konsekwencji, dlatego osobom, którym zależy na dobrym zdrowiu, samopoczuciu i innych korzyściach, zaleca się pracę w tych dwóch pozycjach na przemian. Biurko regulowane elektrycznie znajdzie swoje miejsce również u osób, które dzielą stanowisko z inną osobą czy posiadają dzieci. Twoje biurko może “rosnąć” wraz z Twoją pociechą bez konieczności wymiany mebla.

Biurko elektryczne ze stelażem LINAK

W naszej ofercie znajdziesz biurka PRO Master, które wyposażone zostały w niezawodny, stabilny stelaż duńskiego lidera na skalę światową w dostarczaniu m.in. profesjonalnych rozwiązań dla biurek komputerowych. Biurko ze stelażem Linak i blatem z płyty CDF to połączenie dla najbardziej wymagających użytkowników. Wykorzystany profesjonalny stelaż posiada możliwość regulacji wysokości blatu w zakresie od 65 do 134 cm, dzięki czemu umożliwia pracę w dwóch pozycjach - stojącej i siedzącej lub korzystanie ze stanowiska komputerowego więcej niż jednej osobie. Ten model to niski pobór mocy (01, W w uśpieniu), płynna i cicha regulacja wysokości (38 mm/s), wytrzymała konstrukcja (dopuszczalne maksymalne obciążenie to aż 160 kg), 2 pamięci wysokości (dzięki czemu bez problemu wrócisz do najbardziej komfortowego ustawienia dla siebie), możliwość zdalnego sterowania stelażem oraz aż 5 lat gwarancji! Dodatkowo dwie opcje wielkości blatu - biurko 165/88 lub 138/68 cm. Modele występują w kolorze białym, czarnym lub połączeniu tych dwóch barw.

Biurko na zamówienie

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie biurka - nic straconego. Wystarczy, że odezwiesz się do nas a razem coś zaradzimy. Biurko na zamówienie może posiadać inne niż standardowe wymiary, aby było jak najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb czy pomieszczenia, w którym planujesz je umieścić. Jednak biurko personalizowane to nie tylko inne wymiary. Taki mebel może posiadać blat w kolorze drewna, dlatego jeżeli szukasz takiego koloru, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Biurko na zamówienie to również możliwość dowolnego połączenia dodatkowych modułów z Twoim przyszłym biurkiem. Blat wyposażyć możesz w przepust na kable, gniazdo zasilające, uchwyt na słuchawki, oświetlenie LED, belkę na kable czy inne akcesoria, które odpowiadać będą Twoim potrzebom.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one