Biurka orzech amerykański

Filtruj produkty
Istnieje wiele gatunków drewna, z których może zostać wykonane biurko. Orzech amerykański mocno wyróżnia się na tle innych surowców. Jest jednym z najbardziej szlachetnych, eleganckich i cenionych materiałów w branży budowlanej i wnętrzarskiej. Biurko z blatem z orzecha amerykańskiego z Mobiusdesk.pl wzbogaci Twoją aranżację o mebel klasy premium – stylowy i trwały, niepowtarzalny w każdym egzemplarzu, w idealnie dopasowanym rozmiarze, z elektrycznie regulowaną wysokością blatu. To polski produkt, nad którego jakością, jako producent, mamy pełną kontrolę.

Sortowanie

Sortowanie

Filtrowanie

Kolor

Kolor
  • Czarny (4)
  • Biały (1)

Filtruj

Nowość!

Biurko orzech amerykański 140 cm / 68 cm Mobiusdesk PRO MASTER - Czarne

Informacje dodatkowe

Szerokość

140 cm

Głębokość

68 cm

6000 

Nowość!

Biurko orzech amerykański 160 cm / 80 cm Mobiusdesk PRO MASTER - Czarne

Informacje dodatkowe

Szerokość

160 cm

Głębokość

80 cm

6800 

Nowość!

Biurko orzech amerykański 200 cm / 80 cm Mobiusdesk PRO MASTER - Czarne

Informacje dodatkowe

Szerokość

200 cm

Głębokość

80 cm

7400 

Popularne produkty

Dlaczego warto postawić na biurko z orzecha amerykańskiego?

Orzech amerykański to drewno z gatunku twardych, pozyskiwane z drzew rosnących w lasach USA. Charakteryzuje się unikatową, ciemnobrązową barwą, przeplataną jaśniejszymi refleksami oraz doskonałą wytrzymałością. Znajduje zastosowanie m.in. w produkcji luksusowych mebli. Orzechowe blaty uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Dzięki specyficznemu ułożeniu włókien, powierzchnia wydaje się nierówna i wspaniale mieni się pod wpływem światła. Biurko z orzecha amerykańskiego dodaje każdemu pomieszczeniu klasy, blasku i elegancji oraz buduje w nim przyjemnie ciepłą atmosferę. Odpowiednio dobrane oraz doposażone w różnego rodzaju systemy i moduły, pozwala stworzyć efektowne i ergonomiczne miejsce pracy, które stymuluje kreatywność i podnosi walory wizualne całej przestrzeni.

Jak dbać o meble z orzecha amerykańskiego?

Właściwie pielęgnowane biurko z orzecha amerykańskiego odwdzięczy Ci się przepięknym, naturalnym wyglądem i niezmienioną funkcjonalnością przez wiele lat. Dbaj o nie jak o inne, delikatne meble z drewna, naturalnie wrażliwe na działanie wilgoci. Nie dopuszczaj do mokrych plam i bezpośredniego kontaktu z gorącymi naczyniami. Biurko z orzecha amerykańskiego wymaga cyklicznej, standardowej konserwacji. Należy używać wyłącznie dedykowanych środków do czyszczenia i ochrony drewna oraz miękkich, nierysujących powierzchni szmatek.

Dlaczego warto zamówić biurko z orzecha amerykańskiego na Mobiusdesk.pl?

Oferujemy biurka z orzecha amerykańskiego z blatami o grubości co najmniej 30 mm, co w połączeniu ze sprawdzonymi konstrukcjami, gwarantuje stabilność i wytrzymałość na lata. Każdy blat kleimy samodzielnie we własnej stolarni w Polsce, dobierając najlepsze deski. Dla wyeksponowania kontrastu i perlistej struktury oraz uzyskania zachwycającego połysku w świetle dziennym, drewno orzechowe pokrywamy woskiem twardym. Blaty z orzecha amerykańskiego wykonujemy w klasie rustykalnej – wypełniamy na czarno sęki, co pozwala wydobyć naturalny drewna. Każde, zamówione na Mobiudesk.pl biurko z orzecha amerykańskiego jest niepowtarzalne pod względem faktury, kolorystyki i struktury. Do wyboru pozostają różne wielkości blatu. Twoje biurko może mierzyć od 140 cm do nawet 200 cm szerokości oraz mieć 68 cm lub 80 cm głębokości.

Nasze biurka z orzecha amerykańskiego są regulowane elektrycznie, umożliwiając pracę w przyjaznym dla zdrowia trybie sit-stand. Każde biurko elektryczne wyposażamy w solidny stelaż własnej produkcji, bazujący na siłownikach polskiej marki Ergomaster. Nowoczesna, dopasowana do wielkości blatu konstrukcja gwarantuje optymalną sztywność i wytrzymałość. Dysponujemy najmocniejszymi na rynku stelażami o udźwigu do 175 kg, z innowacyjnym systemem antykolizyjnym. Sterowanie odbywa się poprzez panel z wbudowaną funkcją pamięci.

Wybierz jeden z gotowych modeli lub skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na pełnej personalizacji. Możemy zaprojektować dla Ciebie biurko z orzecha amerykańskiego od podstaw – z blatem o praktycznie dowolnych wymiarach, odpowiednio mocnym stelażem oraz indywidualnie dobranymi modułami: uchwytami, szufladami, oświetleniem, listwami, akcesoriami do porządkowania kabli i wieloma innymi, użytecznymi rozwiązaniami.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one
cross