Standardowe biurko gamingowe

Biurka gamingowe w wersji standardowej to podstawowe meble dla mniej wymagających użytkowników. Wyposażone zostały w masywny, metalowy stelaż i trwały blat z dużą powierzchnią roboczą. Aktualnie dostępne są wymiary 138 cm/68 cm w przypadku wersji klasycznej - Skull STD, 165 cm/88 cm przy modelu Monster i 200 cm/88 cm wykorzystanym do stworzenia biurka Mega Monster. Stelaże i blaty dostępne są w kolorze grafitowym i białym, które można dowolnie łączyć. Wszystkie wymienione modele posiadają możliwość dodania dowolnych modułów, czyli produktów które wpływają na praktyczność mebla. Blaty wyposażone mogą zostać w m.in. różnej wielkości przepusty na kable, bezprzewodowe ładowarki, belkę na listwę zasilającą i przewody czy oświetlenie LED. Dzięki temu przygotowane biurko będzie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Nowoczesne biurko elektryczne

Biurka elektryczne kierowane są do osób bardziej wymagających, którym zależy na jak największym komforcie i zachowaniu prawidłowej postawy ciała podczas gry czy dzielą stanowisko komputerowe z kimś innym. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości blatu użytkownik zyskuje możliwość korzystania ze stanowiska komputerowego w dwóch pozycjach. Zmiana pozycji z siedzącej na stojącą ma znaczenie szczególnie wtedy, kiedy spędzasz dużo czasu przy komputerze. Wpływa to m.in. na Twoje zdrowie i samopoczucie. Podstawowe elektryczne modele w naszym sklepie posiadają wymiary 138 cm/68 cm w przypadku modeli Simple czy PRO. Większą powierzchnię roboczą zapewni model PRO Plus Monster (165 cm/88 cm) lub model Pro Plus Mega Monster, którego wymiary to aż 200 cm/88 cm. Na tak dużym blacie bez problemu pomieścisz cały sprzęt komputerowy. Dostępne w naszym sklepie biurka elektryczne podzielić możemy nie tylko ze względu na wymiary ale również na te, które posiadają regulację wysokości blatu z opcją zapamiętywania najczęściej wykorzystywanych wysokości i na te, które takiej opcji nie posiadają.

Profesjonalne biurko elektryczne

Biurko stworzone na indywidualne zamówienie

Jeżeli nie znalazłeś w naszym sklepie biurka, które Cię interesuje - odezwij się do nas. W naszym warsztacie istnieje możliwość dowolnego łączenia różnych blatów ze stelażami, które posiadamy w sprzedaży. To znaczy, że z dostępnych elementów możemy bez problemu przygotować inny model, którego aktualnie nie ma na naszej stronie. Na zamówienie możemy wykonać również m.in. biurko z blatem w kolorze drewna. Poza tym, jeżeli nie jesteś pewny zakupu konkretnego modelu, możemy wykonać dla Ciebie projekt podglądowy. Dzięki wizualizacji Twojego przyszłego biurka będziesz mógł upewnić się m.in. czy cały zestaw komputerowy swobodnie zmieści się na blacie wybranego modelu oraz jakie będzie rozmieszczenie dodatkowych modułów.

Gratisy niezależne od modelu biurka

Niezależnie od tego, które biurko z naszego sklepu wybierzesz, przygotowaliśmy coś dla Ciebie. Do każdego zakupionego biurka dołączamy zestaw różnorodnych elementów do porządkowania kabli. Zamiast często dodawanych do zakupów, popularnych naklejek z logo firmy, przygotowaliśmy praktyczny zestaw, który pozwoli w łatwy i szybki sposób na uporanie się z problemem plączących się kabli. Warte podkreślenia jest to, iż przygotowany zestaw cable management jest produktem zaprojektowanym i wyprodukowanym w naszym warsztacie. Do wyboru jest kilka kolorów, które zapewnią oryginalny, ciekawy wygląd mebla i podkreślą Twój indywidualizm.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one