Targi gier komputerowych

Poznań Game Arena to najważniejsze i największe w Polsce targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, które od 2004 roku zgromadziły już blisko 450 000 graczy i fanów wirtualnej zabawy. Międzynarodowe Targi Poznańskie to trzy dni niesamowitych wrażeń i emocji na największych targach gier komputerowych w Europie. Ponad 70 tysięcy ludzi, setki znanych Youtuberów i e-sportowców, kultowe produkcje, premierowe tytuły, najlepszy sprzęt, turnieje, konkursy z nagrodami, pokaz specjalnie przygotowanych dla fanów gier, ponad 850 stanowisk do grania, najnowsze technologie multimedialne oraz turnieje na żywo m. in. Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch, World of Tanks oraz League of Legends.

Branża e-sportowa, czyli profesjonalne zmagania mistrzów gier komputerowych, ma teraz swój czas. Świat oszalał na punkcie cyfrowej zabawy. Gramy na telefonach, konsolach i komputerach. Początki e-sportu sięgają drugiej połowy lat 90., ale rzeczywiście ostatnie pięć lat sprawiło, że ta branża coraz mocniej przebija się do mediów i świadomości ludzi. Przestała być niszową rozrywką. Wpływ na to miały dwa elementy. Motorem rozwoju była popularność transmisji internetowych i dostępność takich platform jak YouTube i Facebook.

Poznań Game Arena to największa swoboda korzystania z wszystkich przygotowanych atrakcji oraz premier bez kolejek. To możliwość spotkania z profesjonalistami, przedstawicielami mediów, gośćmi specjalnymi, gwiazdami branży gier, esportowcami, zwycięzcami konkursów, hard playerami i największymi miłośnikami gier. Targi to niezapomniane emocje dla wszystkich graczy, w każdym wieku, na każdym poziomie doświadczenia.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one