Elf gaming festival

ELF (czyli E-sportowa Liga Firmowa) Gaming Festival to wydarzenie innowacyjne, które dedykowane było wszystkim graczom.. i nie tylko! Święto wszystkich pasjonatów nowych technologii i wirtualnej rozgrywki, którego głównym celem była integracja pracowników różnych firm - zespoły uczą się kooperacji w niecodzienny, nowy sposób. W dzisiejszych czasach firmy wymagają szybkiej i bezproblemowej komunikacji, podejmowania natychmiastowych decyzji i szybkiego rozwiązywania problemów. Integracja podczas ELF Gaming Festival ma podnieść te umiejętności wśród pracowników i wzmocnić zespół. 23 listopada bieżącego roku mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu we Wrocławiu.

Atrakcje podczas Elf

Podczas wydarzenia organizatorzy zadbali o wiele atrakcji. Podczas tegorocznej edycji przygotowana została strefa Free2Play, która umożliwiła każdemu na sprawdzenie swoich umiejętności w grze CS: GO. Odbyły się także widowiskowe turnieje CS: GO i FIFA 20. Podczas eventu nie zabrakło również stanowisk VR, symulatorów wyścigów czy tematyki retro games (m.in. Tekken 3, Tom Clancy’s Rainbow Six), a to nie wszystko. Zadbano również o kategorię gier muzycznych poprzez stanowiska do gry Osu!, konsole Dropmix, zestaw RockBand, kontroler DJHero, Dance Central. Podczas wydarzenia nie zabrakło również promowania ergonomii przy pracy przy stanowisku komputerowym oraz finału akcji charytatywnej - przekazania przez zwycięzców turniejów CS: GO i FIFA 20 środków finansowych dla podopiecznego Fundacji Everest.

Mobiusdesk na elf gaming festival

Podczas tej edycji pojawiliśmy się pierwszy raz w charakterze gościa na stanowisku firmy Ergo Koncept. Firma ta specjalizuje się w ergonomii, dlatego dla zwycięzców turniejów odbyły się konsultacje dotyczące odpowiedniego stanowiska komputerowego i właściwej postawy ciała podczas pracy przy komputerze, szczególnie takiej wielogodzinnej. Współpracując ze wspomnianą firmą, stworzyliśmy ergonomiczne i ciekawe, a zarazem profesjonalne stanowiska dla najbardziej wymagających graczy. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję m.in. zapoznać się z naszymi produktami, porozmawiać ze specjalistami na temat zdrowia podczas gry i pracy przy komputerze i przetestować nasze produkty.

Nagłówek strony
Premiera MobiusLight - oświetlenie LED

Ubiegły weekend to nie tylko nasza obecność podczas cyklu rozgrywek e-sportowych przeznaczonych dla reprezentantów firm z całego kraju, ale również premiera nowych produktów, na które czekaliście. Uczestnicy ELF Gaming Festival jako pierwsi zobaczyli, przetestowali i ocenili nasze nowe oświetlenie, które zostało stworzone za pomocą druku 3D. Oczywiście chodzi o panele LED w kształcie plastrów miodu, które zaprojektowane i wyprodukowane zostały w 100% u nas. Obudowa paneli została wykonana przy użyciu wspomnianej technologii. Dzięki temu udało się uzyskać odpowiedni efekt oświetlenia oraz możliwość dowolnej konfiguracji. Pojedyncze elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pozwoliły na tworzenie ciekawych, dowolnych połączeń. Każdy plaster posiada aż 6 miejsc, w których możesz zaczepić kolejny element. Oświetlenie posiada już taśmę dwustronną, aby ułatwić Tobie jego montaż. Idealnie sprawdzi się na ścianie, boku ściany czy... suficie! A Ty jaki masz pomysł na umieszczenie nowego oświetlenia w swoim pokoju?

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one