Funkcjonalność

Funkcjonalność związana jest z dostępną powierzchnią. Im większe pomieszczenie posiadasz, tym masz więcej możliwości podczas wyboru biurka gamingowego. Pomyśl jeszcze, czy może biurko z regulowaną wysokością by było dla ciebie. Może lubisz grać na stojąco lub chcesz bardziej zadbać o swoje zdrowie, zmieniając pozycję gry co jakiś czas? Pamiętaj o tym, że każdy z nas jest inny, dlatego biurko z regulowaną wysokością umożliwi najlepsze dopasowanie blatu do twojego wzrostu oraz korzystanie ze stanowiska więcej niż jednej osobie.

Wykorzystane materiały i kształt blatu

Biurka gamingowe wykonane z wysokiej jakości komponentów będą meblem odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Wybierając biurko do pokoju gracza trzeba zwrócić uwagę na rodzaj wykorzystanej płyty do stworzenia blatu oraz na rodzaj nóg czy stelażu, na którym opiera się blat. Dodatkowo niektóre nogi wyposażone są w możliwość regulacji wysokości (zazwyczaj 2 cm), która zwiększy stabilność całego biurka w miejscu, w którym ma stać.
Podczas poszukiwań odpowiedniego biurka natknąć się możesz na różnego rodzaju kształty blatu. Niezależnie od tego jaki kształt wybierzesz, pamiętaj, że odpowiednio wyprofilowany blat zapewni idealny dostęp do klawiatury i myszki komputerowej.

Dodatkowe wyposażenie biurka

Warto zwrócić również uwagę na dodatki, które możemy zakupić wraz z biurkami gamingowymi. Podstawka pod monitor zadba o ergonomię i zapewni nam dodatkową przestrzeń, a zamontowane na blacie biurka oświetlenie LED nada klimatu pomieszczeniu. Innym dodatkiem, na który warto zwrócić uwagę to np. organizer na kable, który w łatwy i szybki sposób uporządkuje wszystkie plączące się do tej pory przewody. Jeżeli posiadasz telefon bezprzewodowy, możesz wyposażyć blat swojego biurka w bezprzewodową ładowarkę. Dostępne są również gniazda zasilające z USB, które pozwolą na podłączenie np. monitora w szybki i estetyczny sposób, bez konieczności grzebania w kablach pod biurkiem.

Własne priorytety i możliwości

Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, którą należy wziąć przede wszystkim pod uwagę przy wyborze biurka gamingowego. Są to własne oczekiwania i potrzeby związane z poszukiwanym meblem. Niezależnie od tego na jakie biurko się zdecydujesz, pamiętaj o dwóch najważniejszych czynnikach - maksymalnym komforcie i ergonomii, którą biurko ma tobie zapewnić oraz jego trwałości, aby mogło służyć ci długi czas. Jeśli nie znalazłeś gotowego biurka, które spełnia twoje wymagania, dobrym rozwiązaniem będzie biurko stworzone na wymiar, pod twoje indywidualne zamówienie.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one