Czy organizer do kabli jest faktycznie przydatny?

Jeśli zastanawiasz się, czy organizery kabli spełniają swoje funkcje zapewne większość osób, które korzystają z tego udogodnienia odpowiedzą twierdząco. I nic w tym dziwnego, ponieważ poplątane kable to problem praktycznie wszystkich posiadaczy sprzętu komputerowego, który wymaga stałego zasilania z gniazdka elektrycznego. Zazwyczaj ich liczba w danym pomieszczeniu jest ograniczona do minimum, a co za tym idzie brakuje miejsca, by podłączyć inne przydatne do pracy lub gry sprzęty, wówczas pomocny okaże się organizer kabli, dzięki któremu szybko uporasz się z bałaganem. Taki organizer z pewnością sprawdzi się do biurka z regulacją wysokości, a także sprawi, że stanowisko gracza będzie o wiele bardziej zorganizowane.

Organizery kabli dostępne są w wielu wariantach. Można wybrać między innymi organizer kabli w formie sprężyn, maskownic, czy też plastikowych rozdzielaczy. My natomiast oferujemy cable management w postaci zestawu, za pomocą, którego szybko i efektywnie uporasz się z przewodami znajdującymi się pod Twoim biurkiem. Cable organizer składa się z 3 grzebieni, 12 mocowań do trytytek, 12 mocowań pojedynczych, a także ok. 12 trytytek. Pierwszym elementem jest grzebień, który na stałe pozwoli ulokować kable na powierzchni blatu, mocując je przy tym trytytkami, by odpowiednio się trzymały. Można w niego wpiąć między innymi myszkę lub klawiaturę. Mocowania do trytytek, które posiada nasz organizer na kable pozwalają spiąć ze sobą kilka wiązek przewodów.

Zaletą dla niektórych klientów może okazać się szeroka gama kolorystyczna, jaką posiada organizer kabli dostępny w naszym sklepie. W związku z tym są one dostosowane do Twoich potrzeb, a także wystroju, jaki panuje w danym pomieszczeniu. Przydatny okazuje się też moduł na gniazda zasilające, który to jest wykonany z wytrzymałego tworzywa, a co za tym idzie, posłuży na długo. Innowacyjnym rozwiązaniem będą też przepusty na kable, dzięki którym zaoszczędzicie sobie Państwo miejsca na biurku. Oprócz tego, że zakupicie Państwo u nas organizer na kable pod biurko, ciekawym produktem może okazać się także wieszak na sluchawki , dzięki któremu zadbasz o swój sprzęt i znajdziesz dla niego odpowiednie miejsce, w którym nie ulegną zniszczeniu.

Korzystanie z różnego rodzaju podobnych technologii pomaga w zachowaniu porządku, ale także nie przyczynia się do niszczenia okablowań, a co za tym idzie sprzętów. Chcąc zadbać o swoje miejsce pracy warto zainwestować w organizery do kabli i raz na zawsze zapomnieć o problemie splątanych przewodów elektrycznych

Co zakupisz jeszcze w Mobiusdesk?

Oprócz różnego rodzaju dodatkowych elementów, zakupisz u nas biurko dla graczy. Dowiesz się między innymi o tym jak urządzić pokój gracza oraz jakie biurko do komputera stacjonarnego wybrać. Doradzimy Ci, czy sprawdzi się u Ciebie biurko komputerowe duże, czy małe biurko.

Zamówisz u nas dostosowane specjalnie do Ciebie blaty do biurek. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że biurko wymiar i odpowiednie dopasowanie go do danego pomieszczenia jest dość skomplikowanym zadaniem, dlatego służymy pomocą. Nowoczesne biurko to przede wszystkim produkt, który pomaga w codziennych czynnościach i znacznie ułatwia pracę. Dlatego biurko stojące lub kojarzone przez wielu biurka podnoszone, można zakupić w naszym sklepie internetowym w wielu wariantach.

Znajdzie się też małe biurko białe lub biurko czarne, które idealnie dopełni pokój. Dzięki naszej pomocy szybko podejmiesz decyzje o tym, czy biurko dla nastolatków powinno być regulowane, czy też nie. Możesz na nas liczyć także w kwestii podjęcia decyzji o tym, czy podświetlane biurko lub biurko duże narożne to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one