Biurka regulowane i ich zastosowanie

Możliwość personalizacji takiego biurka z regulacją wysokości jest naprawdę ogromną zaletą. Tego typu rozwiązanie sprawdza się doskonale w przypadku, gdy jest ono przeznaczone dla młodzieży. Wówczas nie będzie nam przeszkadzać fakt, iż młode osoby stale rosną. Mogą one również dzielić takie regulowane biurko ze swoim rodzeństwem czy nawet z rodzicami. Pamiętajmy o tym, że wybór takiego mebla nie powinien być przypadkowy, gdyż nierzadko przecież spędzamy przy nim wiele godzin, a powszechnie wiadomo, że takie długotrwałe siedzenie przy źle dopasowanym biurku może wywołać wiele niepowołanych schorzeń i przede wszystkim, niekorzystnie wpłynąć na nasz kręgosłup. Dlatego też wśród naszych ofert znajdziesz takie biurko z regulacją wysokości, które będziesz mógł idealnie dopasować do Twoich potrzeb. Stanowisko gamingowe lub biurko do pracy przyda się każdemu, a ze względu na możliwość szerszych dostosowań, będzie to najwygodniejszy zakup.

Biurko regulowana wysokość - zalety

Regulacja wysokości to dziś zdecydowanie jeden z najważniejszych czynników, które mają wpływ na dokonanie wyboru związanego z kupnem biurka. Jeśli chodzi o biurko wysokość jest bardzo istotna. Użycie innych, podobnych technologii pozwala nam na większy zakres poszczególnych możliwości, które na co dzień sprawdzają się rewelacyjnie. Wśród naszych produktów, najczęściej polecane jest biurko gamingowe regulowane 165cm/88cm, które z pewnością zadowoli każdego gracza. Tego typu biurko posiada duży blat o wymiarach 165cm oraz 88cm, które zapewni wystarczająco miejsca na każdy, nawet najbardziej wymagający sprzęt, co zapewnia regulacja wysokości w zakresie 67cm do 88cm. Jeśli ktoś potrzebuje więcej miejsca, warto sprawdzić biurko gamingowe 2m. To biurko nowoczesne z pewnością sprawi, że pokój komputerowy będzie nie tylko profesjonalnie wyglądał, ale również zapewni odpowiednią przestrzeń do gry.

Kolejnym, równie często polecanym produktem dostępnym na naszej stronie jest białe gamingowe biurko z regulowaną wysokością blatu, o wymiarach 138cm na 68cm. Jest to Mobiusdesk Skull PRO CDF, wykonany właśnie z białej płyty CDF oraz czarnego, elektrycznego stelaża. Wykorzystane materiały zapewnią odpowiednią trwałość i idealnie sprawdzą się w pokoju każdego gracza. W sklepie dostępnych jest również sporo innych wariantów kolorystycznych, więc można zamówić nie tylko biurko biale, ale również i biurko nowoczesne czarne lub inne kolory. Do tego warto jeszcze4 dołączyć oświetlenie biurka z komputerem, które można dostosować do swoich upodobań. Pamiętajmy więc o tym, że biurko z regulowanym blatem jest znakomitym wyborem nie tylko dla pracowników lub do zwykłych zastosowań w naszych domach, ale również będzie doceniane wśród profesjonalnych graczy, którzy cenią sobie tego typu wygodne rozwiązania.

Biurko nie musi być standardowe

Biurka z regulowaną wysokością są doskonałym produktem, które można użytkować na naprawdę wiele sposobów a przy tym może przydać się dla każdego, począwszy od dziecka aż po wspomnianego wcześniej gracza. Dodatkowym atutem tego typu biurek jest możliwa funkcja rozkładania ich. Jest to szczególnie pomocne, w sytuacji gdy nasze pomieszczenie jest niewielkie i potrzebujemy więcej przestrzeni. Biurko rozkladane to świetna alternatywa dla zwykłego biurka, a możliwość rozłożenia i złożenia go jest bardzo praktyczna. Oczywiście biurko na komputer może mieć podnoszony blat albo inne gadżety jak wieszak na słuchawki lub organizer na kable pod biurko. W swojej ofercie posiadamy również biurko do pracy stojącej albo biurka młodzieżowe narożne. Nie trzeba ograniczać się do standardowego, prostokątnego biurka. Można dostosować je do swoich potrzeb, a także do pomieszczenia, w którym ma zostać umieszczone. Jeśli chodzi o blat biurko pod oknem powinno być kompaktowych rozmiarów, więc najlepiej wybrać male biurka. Natomiast w rogu pokoju sprawdzi się biurko narożne. Dlatego też warto sprawdzić, co oferuje nasz sklep i wybrać ofertę odpowiednią dla siebie.

Regulacja wysokości i jej rodzaje

Tego typu biurka możemy podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest biurko z regulacją wysokości ręczną, tzn. na korbkę. Jest to zdecydowanie tańsza alternatywa dla napędu elektrycznego. Ten rodzaj biurka sprawdza się dobrze w przypadku sporadycznej zmiany wysokości blatu oraz wtedy, gdy biurko nie jest obarczone zbyt dużym ciężarem. Drugą odmianą takiego biurka będą modele regulowane w sposób elektryczny. Tak nowoczesna technologia pozwala nam na niesamowity komfort i wygodę. Takie biurko poradzi sobie zdecydowanie lepiej z większą wagą dokumentów czy sprzętu komputerowego, umieszczonego na blacie. Jeśli chodzi o burko regulowane wysokość blatu jest bardzo ważnym elementem, który powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika, dlatego warto pomyśleć nad zakupem modelu, który umożliwia taką opcję. Dodatkowo warto rozważyć zakup elektrycznego biurka, które posiada moduł zapamiętujący najczęściej ustawiane wysokości. W taki sposób szybciej zmienimy ustawienia blatu na inne.

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one