Biurko elektryczne 

Nowoczesne rozwiązanie zagościły w ofercie biurek gamingowych i komputerowych Mobiusdesk. Specjalnie na Waszą prośbę, wprowadziliśmy do oferty dwa modele biurek z elektryczną regulacją wysokości. Są to modele Pro oraz Pro Plus.


Pierwsze z biurek komputerowych, model Pro, posiada zakres regulacji od 75cm do 123cm w najwyższym położeniu. Regulacja jest płynna za pomocą prostego sterowania góra/dół. Konstrukcja posiada wytrzymały i sztywny stelaż a całość zasilania jest jednym silnikiem. Dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjną cenę przy zachowaniu odpowiedniej jakości i użyteczności. Modele biurka gamingowego Pro kosztuje od 2299 zł i dostępny jest w kolorze czarnym oraz białym.


Większy brat, model Pro Plus, posiada dwa silniki, inną konstrukcję stelaża oraz panel sterujący z dodatkowymi opcjami. Biurko komputerowe w tej wersji pozwala na regulację wysokości podnoszenia w przedziale 64 cm do 126 cm. Dwa silniki zwiększają możliwy udźwig biurka do 125kg!. Pozwala to spokojnie umieścić na blacie w wersji Monster całe jednostki, kilku monitorów oraz innych peryferiów komputerowych.


Panel sterujący biurka Pro Plus poza płynną regulacją wysokości posiada funkcję pamięci. Możesz zapisać swoje 3 ulubione pozycje. Szeroki stelaż posiada kanał kablowy, które pozwala uporządkować część okablowania i rozwiązać problem plątających się przewodów pod nogami. Cała konstrukcja jest mega wytrzymała a waga gotowego biurka wynosi od 40 kg. Daje to komfort podczas grania lub podczas pracy w pozycji stojącej.


Oba modele biurek dla graczy dostępne ze wszystkimi wersjami blatów oraz ze wszystkimi modułami i modyfikacjami jakie oferujemy. Pozwala to w pełni wykorzystać potencjał jakie drzemie w biurku regulowanym i cieszyć się z rozgrywki w Twoją ulubionę grę. A Ty, które biurko elektryczne wybierzesz?

Nowości, porady, rabaty - zapisz się na newsletter

Prosze czekać

Dziękujemy za zapis!

Współadministratorami danych jest UXLAB Michał Mazurowicz Przędzalniana 92/94 m 33 Łódź 93-114, kontakt: kontakt@mobiusdesk.pl. Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. 
IT Support: synchronicity.one